Πήρε τα...βουνά ο Κυριάκος...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0s28TgnlUgL-IJV6_Q0Gs37kiYiHIdWvGCRJ8e4-QkjcAwuJFK3HGdYvCgr2zhnpOe-Tl8j8dBa25P24aNH4BjwCeperHf9fRY-iCT00gRjVqjbI-XMug9RTznfq3Y_x2VCpOq6G8WCrH/s640/ScreenHunter+1361.png)
Απόδραση από την καθημερινότητα έκανε ο Κυριάκος Μητσοτάκης που επέλεξε να πάει αυτές τις ημέρες οικογενειακά στα Καλάβρυτα.
Μάλιστα ανέβασε και...
φωτογραφία του στο Instagram γράφοντας: «Λίγες ώρες ξεκούρασης πριν το γύρισμα του χρόνου! Οικογενειακά στα Καλαβρυτα! Καταπληκτικός χειμερινός προορισμός».
Φαίνεται πως οι χειμερινές αποδράσεις Προέδρου και Αντιπροέδρου της ΝΔ… συμπορεύονται, αφού και ο Άδωνις Γεωργιάδης είχε αναρτήσει παρόμοια φωτό πριν απο δυο μέρες.
altsantiri.gr
Σχόλια